opleht-tellimine
Kultuurisuvi
Toimetus

Õpetajate Lehe toimetus

Peatoimetaja:

Heiki Raudla    heiki@opleht.ee

Toimetajad:

Tiina Vapper  “Tugiharidus”, “Inimene”, “Alusharidus” (+372) 683 3120, tiina@opleht.ee

Meeli Parijõgi “Inimene”, “Huviharidus” “Alusharidus” (+372) 683 3114  meeli@opleht.ee

Sirje Pärismaa  sirje@opleht.ee

Karl Kello “Kõrgharidus”, “Teadus” (+372) 683 3116, karl@opleht.ee

Raivo Juurak “Üldharidus”, “Kutseharidus” (+372) 683 3115, raivo@opleht.ee

Reklaamitoimetaja:

Marju Veikat  (+372) 683 3110, 5564 6671,   marju@opleht.ee

Keeletoimetaja:

Piret Klaus (+372) 683 3121, piret@opleht.ee

Korrektor:

Anne Rummo (+372) 683 3122, anne@opleht.ee

Toimetuse postiaadress:

Õpetajate Leht,
Voorimehe 9,
10146 Tallinn, Eesti

Väljaandja:

SA Kultuurileht
Voorimehe 9,
10146 Tallinn, Eesti
Reg nr 90005426
TP kood: 011316
KMKR nr: EE100532203

Kontaktandmed:

Info: (+372) 6833 110.

Kaastööde saatmiseks: artikkel@opleht.ee
Õpetajate Leht kohustub honoreerima üksnes tellitud kaastöid. Sõnumeid toimetus ei honoreeri.
Honorari makstakse iga kuu teisel ja neljandal neljapäeval. Honorariprobleemide korral võtta ühendust e-aadressil katrin@kl.ee, tel 683 3105.

 


Õpetajate Lehes avaldatud sisu kasutamine

Õpetajate Lehes avaldatud artiklite reprodutseerimisel või Ajalehtede liidu Artiklite refereerimise hea tava leppes märgitust suuremal määral kasutamisel peab taotlema Õpetajate Lehelt eriloa.

Kui pole teisiti kokku lepitud, on tasu artikli reprodutseerimise eest (olenevalt artikli sisust ja pikkusest) 30 kuni 100 eurot + km.