Toimetus

Õpetajate Lehe toimetus

Peatoimetaja:

Heiki Raudla    heiki@opleht.ee       (+372) 683 3118

Toimetajad:

Tiina Vapper  “Tugiharidus”,  “Alusharidus” (+372) 525 8887, 683 3120, tiina@opleht.ee

Sirje Pärismaa  Tartu toimetaja  (+372) 5334 5004, sirje@opleht.ee

Annika Poldre  Pärnu toimetaja (+372) 511 6256, annika@opleht.ee

Raivo Juurak “Üldharidus” (+372) 5566 8749, raivo@opleht.ee

Reklaamitoimetaja:

Marju Veikat   (+372) 683 3110, 5564 6671   marju@opleht.ee

Keeletoimetaja:

Piret Klaus (+372) 683 3121, piret@opleht.ee

Korrektor:

Anne Lauter (+372) 683 3122, anne@opleht.ee

Toimetuse postiaadress:

Õpetajate Leht,
Voorimehe 9,
10146 Tallinn, Eesti

Väljaandja:

SA Kultuurileht
Voorimehe 9,
10146 Tallinn, Eesti
Reg nr 90005426
TP kood: 011316
KMKR nr: EE100532203

Kontaktandmed:

Info: (+372) 6833 110.

Kaastööde saatmiseks: artikkel@opleht.ee
Õpetajate Leht kohustub honoreerima üksnes tellitud kaastöid. Sõnumeid toimetus ei honoreeri.
Honorari makstakse iga kuu teisel ja neljandal neljapäeval. Honorariprobleemide korral võtta ühendust e-aadressil katrin@kl.ee, tel 683 3105.

Lepingud ja arved

 


Õpetajate Lehes avaldatud sisu kasutamine

Õpetajate Lehes avaldatud artiklite reprodutseerimisel või Ajalehtede liidu Artiklite refereerimise hea tava leppes märgitust suuremal määral kasutamisel peab taotlema Õpetajate Lehelt eriloa.

Kui pole teisiti kokku lepitud, on tasu artikli reprodutseerimise eest (olenevalt artikli sisust ja pikkusest) 30 kuni 100 eurot + km.