Loodusmuuseum kutsub õpetajaid tasuta seminarile

30. okt. 2012 - Kommenteeri artiklit

Tartu Ülikooli loodusmuuseum korraldab 9. novembril Tallinnas õpetajatele seminari, kus tutvustatakse materjale, mis käsitlevad toidu ja keskkonna omavahelisi seoseid (toidu keskkonnamõju), olelusringi ning saasteaineid ja nende mõju tervisele. Tutvustatakse projekti FOODWEB raames valminud veebirakendusi ja materjale.

 

Seminaril  “Toit, tervis ja keskkond – õppevahendid koolidele” toimub 9. novembril kella 10-14 Sokos Hotel Virus (Viru väljak 4, Tallinn). Tutvustatajse foodWEBi. Kavas on ettekanded “Saasteained kalades” ja “Mis on olelusring?” ning töötoad “Kollektiivne õppimine koolitunnis” ja “Veebirakenduse “Ketšupi olelusring” kasutamine koolitunnis”

 

Seminaril osalemine on tasuta, soovitav on kaasa võtta sülearvuti.  Osalemiseks tuleb registreeruda hiljemalt 5. novembril veebiaadressil http://tinyurl.com/seminar9nov

 

Seminar toimub projekti “FOODWEB – Läänemere keskkond, toit ja tervis: harjumustest teadlikkuseni” raames. Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond ning see toimub Kesk-Läänemere INTERREG IV A 2007-2013 programmi raames.

Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!