Tartu Forseliuse Gümnaasium pidas 55. sünnipäeva

27. nov. 2012 - Kommenteeri artiklit

Tartu Forseliuse Gümnaasium, pidas möödunud nädalavahetusel oma 55. sünnipäeva, mis jääb kooli viimaseks sünnipäevapeoks gümnaasiumina. Alates 2013. aastast jätkab kool põhikoolina.

Reedel toimus kooli aulas  pidulik sünnipäevaaktus linnapea Urmas Kruuse, linnavalitsuse ja haridusosakonna töötajate, Tartu koolijuhtide ning endiste ja praeguste õpetajate osavõtul. “Eriliselt liigutas kõiki kohalolijaid , et aktusel viibis ka meie vanim kolleeg 100-aastane käsitööõpetaja pr Hilda Reimand,” ütles Õpetajate Lehele kooli direktor Tiiu Millistfer.

Kooli aastapäevakontserdil Vanemuises osalesid nii praegused kui ka endised õpilased.

Laupäeval tähistati kooli juubelit Vanemuise kontserdisaalis kontsert-etendusega „Kollase kassi radadel“, millel esinesid kooli koorid, solistid, rahvatantsijad, võimlejad, etlejad ja õpetajad. Omaloomingut esitas vilistlane Malle Pärn, katkendeid vilistlase Mihkel Muti mälestuste raamatust luges kirjandusklassi lõpetanud Mihkel Vetemaa. Vilistlase Hannes Kaljujärve mälestused Vello Saagest kõlasid helisalvestusena. Kontserdi lõpus laulis ühendkoor koos saalisviibijatega Tarmo Urbi loodud koolilaulu.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!