Noortevaldkonna aasta koolitaja on Hannes Sildnik

19. dets. 2012 - Kommenteeri artiklit

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo andsid aasta koolitaja tiitli Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari rahvusvahelise noorsootöö õppejõule ja pikaajalisele noortevaldkonna koolitajale Hannes Sildnikule.

SA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo juhataja Reet Kosti sõnul on Hannes Sildnik tunnustust väärt seoses saavutustega nii noorsootööalase koolituse edendamisel Eestis kui noorteinfo koolitajate arendamisel rahvusvahelisel areenil. „Lisaks noorsootööalase õppe edendamisele Tallinna Pedagoogilises Seminaris panustab Sildnik  noorsootöötajate täiendkoolitusse ja õppematerjalide arendamisse. Lisaks on ta välja töötanud rahvusvahelise noorsootöö e-õppe kursuse“, avas Kost põhjuseid, miks just Sildnik tiitli pälvis.

Hannes Sildniku tunnustuskonkursile esitanud Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari noorsootöö ja täiendusõppe osakonna juhataja Luule Press tõi oma ettepanekus välja tema pikaaegse kogemuse noortevaldkonna koolitajana nii formaal- kui mitteformaalses õppes. „Sildniku põhiline koolitusvaldkond Tallinna Ülikooli Pedagoogilises Seminaris on rahvusvahelise noorsootöö Eestis ja Euroopa Liidus, lisaks on ta seotud väga mitmete muude projektidega noortevaldkonnas. Ta oskab oma koolitusprojektide läbiviimiseks luua suurepäraseid meeskondi ja koostöövõrgustikke“, seisis ettepanekus.

Sildnik ise rõõmustas tiitli üle. „See koolitusaasta on minu jaoks olnud väga tihe nii Eestis kui rahvusvaheliselt tegutsedes. Mul on väga hea meel, et minu tegemisi on märgatud“, sõnas Sildnik tiitlit vastu võttes.

Sildnik valiti kaheksa konkursile esitatud kandidaadi seast. Noortevaldkonna aasta koolitaja nominentideks esitati ka Harald Lepisk, Ülly Enn, Maris Pajula, Jana Kukk, Külli Salumäe, Marju Marga ja Piret Jeedas.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!