EÜL tunnustas 2012. aasta tegijaid ja tegusid

9. jaan. 2013 - Kommenteeri artiklit

Eesti Üliõpilaskondade Liit annab igal aastal tunnustusena välja aasta tudengisõbra, aasta ettevõtte, aasta partneri, aasta tudengielu toetaja, tudengielu aastasündmuse ning kõrghariduspoliitika aastasündmuse tiitli.

Tänavuseks aasta sündmuseks kõrghariduspoliitikas nimetati kõrgharidusreform. “Kuigi paljude silmis negatiivne, on kõrgharidusreform ning kõik selle juurde käiv vaieldamatult kõige rohkem kõneainet tekitanud. Kõik reformi tudengisõbralikumaks kujundamise juures olnud inimesed on teinud meeletult tööd, et ka tulevail aastail oleks kõrghariduse omandamine paindlik ning õppijakeskne. Usume, et iga üliõpilasesindaja on vähemal või rohkemal määral selle teemaga kokku puutunud. Juba säärase mastaabi pärast otsustasime, et reform ning sellega seonduv tudengite töö vajaks tunnustamist,” seisab pressiteates

Aasta sündmus tudengielus on üliõpilaste hinnangul Tallinna Ülikooli tudengikohviku Oaas avamine, aasta koostööpartner SEB pank,  aasta tudengielu toetaja SA Archimedes ning aasta ettevõte SEBE.

“Kandidaate nendele tunnustustele said esitada EÜLi juhatus, töötajad, vilistlaskogu liikmed, volikogu liikmed ning üliõpilaskondade juhatused,” selgitas EÜLi juhatuse aseesinaine Jonne Viinamägi.

Tema sõnul jäi tänavu välja andmata tudengisõbra tiitel. Eelmisel aastal pälvis tudengisõbra tiitli Rein Raud.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!