“Taevaskoja sõnum” ootab töid teemal “Kuidas teha teisiti?”

30. jaan. 2013 - Kommenteeri artiklit

17. korda toimuv loomevõistlus „Taevaskoja sõnum” ootab tänavu lastelt ja noortelt kirjutisi ja joonistusi teemal “Kuidas teha teisiti?”. Teemavaliku aluseks on tõdemus, et noorte värsketes ideedes on vajalik jõud innovatiivse ühiskonna toimimiseks.

Käsitluse alla võiksid tulla kõigepealt laste ja noorte igapäevaeluga seotud tegemised, nagu õpitöö, vaba aja veetmine ja hobid, lähtudes seejuures üldinimlikest väärtustest, nagu hoolivus, ausus, tänulikkus, usaldus, austus elu vastu, seisab Jaan Praggi Koja saadetud teates.

Võistlustöid oodatakse 1. maini kinnises ümbrikus ja märgusõnaga varustatult aadressil: „Taevaskoja sõnum”, Filosoofi 23–4, 50108, Tartu. Tööle tuleb lisada kinnine ümbrik autori ees- ja perekonnanime, kooli, klassi, koduse aadressi ja telefoninumbriga.

Võistluse võitjad selguvad juuniks. Peaauhinna saab kõige nutikam, vahvam ja vajalikum ideelahendus.

Võistluse auhinnafondi toetavad  Eesti Kultuurkapital ja SA Eesti Rahvuskultuuri Fond.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!