Tartu Tamme gümnaasiumi direktoriks valiti Vallo Reimaa

18. jaan. 2013 Tartu Postimees - Kommenteeri artiklit

Novembris väljakuulutatud Tartu Tamme gümnaasiumi direktori konkursile esitas oma dokumendid kümme kandidaati, kellest konkursikomisjon kutsus vestlusele kolm. 27. detsembril toimunud vestlusvooru tulemusel otsustas komisjon esitada Tartu Tamme gümnaasiumi direktoriks Vallo Reimaa.

Vallo Reimaa on lõpetanud Tartu ülikooli ajaloolasena. Arvestatava juhtimiskogemuse omandas ta, töötades Jõhvi gümnaasiumi direktorina ning Jõhvi linnapea asetäitjana hariduse ja kultuuri alal. Aastatel 2007−2008 oli Vallo Reimaa Eesti vabariigi regionaalminister. 2009. aastast on Vallo Reimaa töötanud Tartu Herbert Masingu koolis direktori asetäitjana õppealal ning 2011. aastast arendusalal. Ta on olnud mitme Ida-Virumaaga seotud suure arendusprojekti eestvedaja, sealhulgas Jõhvi gümnaasiumi väljaarendamine Ida-Viru maakonna juhtivaks eestikeelseks gümnaasiumiks.

Vallo Reimaa asus Tamme gümnaasiumi direktorina tööle 4. jaanuaril.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!