Veebiportaal www.keskkonnaharidus.ee sai uue näo

28. jaan. 2013 - Kommenteeri artiklit

Uuenenud keskkonnahariduse veebiportaal www.keskkonnaharidus.ee pakub asja- ja ajakohast keskkonnaharidusinfot nind uudset suhtlusvõimalust. Kasutajasõbralik ja atraktiivne keskkond ootab külastama keskkonna- ja hariduseluga kokku puutuvaid huvilisi, eeskätt on portaal heaks abivahendiks kooli- ja lasteaiaõpetajatele, teatas keskkonnaamet.

Lisandunud on kalender, foorum, keskuste interaktiivne kaart ning palju rakendusi, mis lihtsustavad oluliselt info kättesaamist ja üles panemist, täiustatud on foto- ja videopanka. „Eelkõige täiustati portaali tehnilist poolt nii, et sinna saab lisaks õppeprogrammidele ja töölehtedele üles laadida mahukamaid õppematerjale. Nii on need igal pool ja ajal kättesaadavad. Samuti aitab portaal vältida õppematerjalide väljatöötamisel dubleerimist,“ sõnab keskkonnaameti keskkonnahariduse juhataja Maris Kivistik.

Registreerimiseks on viis võimalust: registreerimisvorm, Facebook, Google+, ID-kaart ja mobiili-ID rakendus. Kui on soov portaalist ainult infot leida, siis kasutajaks registreerima ei pea.

„Kutsume kõiki portaali aktiivselt kasutama, kasutajaks registeerunutel on võimalus portaali lisada õppematerjale ja -programme, üles laadida fotosid ja videoid ning jagada mõtteid foorumis,“ lisab keskkonnaameti keskkonnahariduse projektijuht Kristjan Sahtel.

Keskkonnaharidust pakkuvad asutused ja organisatsioonid saavad teatada soovist lisada oma andmed ning pakutavad programmid ja materjalid keskkonnahariduse portaali, mis annab võimaluse olla kiiresti kursis viimaste uudistega ja ise kergesti leitav huvilistele. Keskkonnahariduse uudiseid, sündmuseid ja teateid võib saata keskkonnaameti keskkonnahariduse osakonna spetsialisti Katre Kurvitsale (Katre.Kurvits@keskkonnaamet.ee või tel. 730 4543).

Portaali arendasid OÜ Mekaia ja Velvet DP OÜ. Keskkonnaharidusportaali haldab Keskkonnaamet, portaali uuendamist, arendamist ja hooldust toetab Euroopa Sotsiaalfond programmi „Keskkonnahariduse arendamine“ kaudu.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!