Avati koduõpetajaid koondav veebileht

7. veebr. 2013 - 2 kommentaari

Avati veebikeskkond et.look4care.com, mis koondab kokku info koduõpetajate ja lapsehoidjate kohta.

Projektijuht Diana Poudeli sõnul tingis sellise lehe loomise väga suur vajadus: „Vanemad kurdavad, et õiget koduõpetajat on väga keeruline leida. Samuti peavad koduõpetajad iga paari nädala tagant riputama ülesse uue kuulutuse ilma, et oleks kindel, kas info jõuab tegeliku abivajajani“.

Projekti elluviijaks on Look4Care meeskond, kellel on juba varasemalt kogemus lapsehoidjatega – kaks aastat tagasi loodud lapsehoidjate andmebaasiga on liitunud enam kui kaks ja pool tuhat hoidjat. “Tegelikult esmase tõuke andsidki meile just meie lapsehoidjate andmebaasi kasutajad” sõnab Poudel. “Lapsed kasvavad ja paljud meie paari aasta tagustest kasutajatest ei vaja enam lapsehoidjat, vaid koduõpetajat”.

Enamik koduõpetajaid asub Tallinnas ja Tartus, kuid on mõeldud ka teiste Eesti piirkondade õpilaste ja lastevanemate peale. Eraldi saab otsingut teostada õpetajate hulgast, kes on valmis õpetama üle interneti. Skype ja teised suhtlusprogrammid võimaldavad suhelda õpetajaga online ning see annab võimaluse personaalseks õppeks ka maapiirkonna noortele.

Nädalaga on Look4Care kogunud üle 200 õpetaja, kes on valmis lapsi koduõppel abistama.

Lehega on oodatud liituma kõik koduõpetajad ning tutvuma lapsevanemad.


2 kommentaari teemale “Avati koduõpetajaid koondav veebileht”

  1. angel ütleb:

    Otsin kiirelt koduõpetajat matemaatikas 2 klass tartu -elva piires 58139454

  2. Bruno ütleb:

    Teine hea eraõpetajate andmebaas on veel olemas. Seal on liitunud ja pakuvad õpetaja teenust ka oma ala spetsialisitid ja ettevõtjad. Kellel palga maksmiseks suurt summat kulutada ei ole siis leiab sealt abiliseks kasvõi mõne asjaliku üliõpilase. https://annaabi.ee/@eraopetaja

Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!