Esimese klassi lapsed kabeturniirile!

17. mai 2013 Heinar Jahu Tallinna Nõmme noortemaja kaberingi õpetaja - Kommenteeri artiklit

26. mail oodatakse huvilisi õpilasi kabeturniirile „Kevad 2013”. Võistlus leiab aset Tallinna Nõmme noortemajas.

Maailma kabeföderatsioon (FMJD) on andnud Eesti korraldada 2014. aasta noorte maailmameistrivõistlused kahes nooremas vanuseklassis (kuni 10- ja kuni 13-aastased) Eeldatavasti toimuvad need Nõmmel.

Seetõttu kutsub Nõmme noortemaja kabering üles kõiki õpetajaid ja lapsevanemaid, kelle esimese klassi laste hulgas on potentsiaaliga kabetajaid, osalema 26. mail kabeturniiril „Kevad 2013”.

Kabeturniiri eesmärk on populariseerida õpilaste hulgas kabet kui mõttesporti, anda lastele uusi teadmisi kabest, arendada neis distsipliini, püsivust, reeglitest kinnipidamist, ausust ning austust vastasmängija vastu. Samuti pakkuda mängurõõmu, aga anda ka võimalus õppida kaotust taluma ning kogemusi võistlustel osalemiseks.

Kindlasti on see ka omamoodi katsevõistlus andekate noorte leidmiseks, kes võiksid Eestit esindada tuleva aasta MM-il.

Täpsemat infot kabeturniiril osalemiseks leiab Tallinna Nõmme noortemaja kodulehelt www.nnm.ee või Nõmme kabeklubi kodulehelt www.kabe.ee .


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!