Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajad kogunevad suvekooli

19. aug. 2013 Krista Mulenok - Kommenteeri artiklit

Eesti NATO Ühing korraldab koostöös kaitseministeeriumi, haridus- ja teadusministeeriumi ning Friedrich Eberti fondiga 21.–23. augustini Viimsis seitsmenda ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajate traditsioonilise suvekooli, mille tänavuseks teemaks on „Meedia mõju arvamuste kujundajana”.

Kolmepäevasesse suvekooli koguneb 60 ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetajat, et arutleda koos valdkonna ekspertidega aktuaalsetel teemadel. Oluline on märkida, et pool õpetajatest on eesti õppekeelega ning pool vene õppekeelega koolidest üle Eesti.

Suvekooli esinejateks on Irene Käosaar, Marica Lillemets, Peeter Tali,Martin Arpo, Kaja Tampere, Linnar Priimägi, Kärt Anvelt, Viktoria Ladõnskaja ja Indrek Tarand.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!