TTÜ prorektorina astub ametisse Tea Varrak

26. aug. 2013 - Kommenteeri artiklit

Alates 1. septembrist asub TTÜ innovatsiooni ja rahvusvaheliste suhete prorektorina tööle Tea Varrak. Senine prorektor Alar Kolk asub arendama Euroopa Innovatsiooniakadeemiat ning edendama TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtlusega seotud Mektory projekte, teatas TTÜ pressiesindaja.

Varrak jääb jätkuvalt juhtima ka TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskust Mektory.

„Tunnustan Alar Kolki silmapaistvate tulemuste ja panuse eest TTÜ rahvusvahelistumise ja innovatsiooni valdkonna arendamisse. Siin on tehtud ära väga suur töö. Oleme tõusnud võrdväärseks partneriks paljudele tehnoloogiaülikoolidele maailmas. Mul on heameel jätkata koostööd Alar Kolgiga ka edaspidi,” kinnitas TTÜ rektor Andres Keevallik.

Tea Varrak on töötanud Rahandusministeeriumi kantslerina (2006−2011), Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse juhatuse esimehena (2002−2005) ning olnud ka Juura Õigusteabe AS-i nõukogu esimees, AS-i Audentes asutaja, juhatuse esimees ja nõukogu esimees, samuti Fontese Koolituse AS-i juhatuse esimees, asutaja ja tegevjuht ning Mainori Majanduskooli asutaja ja direktor.

Alar Kolk pidas prorektori ametit alates 2011. aasta septembrist. Enne seda oli ta TTÜ rahvusvaheliste suhete osakonna juhataja. Ta on töötanud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) juhatuse esimehena ning EAS-i juhatuse liikmena ning olnud ka Eesti Tehnoloogiaagentuuri peadirektor ja Eesti Innovatsioonifondi juhataja.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!