Heategevustäika kogub raha siilipurskkaevu tegemiseks

10. sept. 2013 - Kommenteeri artiklit

Laupäeval, 14. septembril kella 12-15 toimub Tartu loomemajanduskeskuses heategevuslik täika, kus oma loominguga tulevad lettide taha keskuse ettevõtjad ja kogutakse annetusi loomemajanduskeskuse pargis asuva purskkaevu taastamiseks.

Lisaks korraldatakse õnneloos, mille auhinnad panevad välja Tartu loomemajanduskeskuse ettevõtted ja mille tulu läheb purskkaevu fondi.

„Suve algul valmis loomemajanduskeskuse ja loodusmaja ühine pargiala, kuid endiselt ootab taastamist vana purskkaev. Selle unistuse elluviimiseks korraldame heategevusliku täika, kuhu ootame kõiki müüma tüüpilist laadakraami, oma loomingut või hoopis mõnd küpsetist, hoidist või sügisesi aiasaadusi,” kutsub Tartu loomemajanduskeskuse juht Raul Oreškin kõiki täikal osalema.

Heategevusaktsioonidega kogutakse raha skulptor Tiiu Kirsipuu loodud siili skulptuuri jaoks, mis on purskkaevu keskne element. Purskkaevu idee pärineb loomemajanduskeskuses tegutsevatelt maastikuarhitektuuribüroodelt Ökodisko ja TajuRuum.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!