Tallinna 21. Kool tähistab juubelit kontserdiga lauluväljakul

30. sept. 2013 - 1 Kommentaar

Kolmapäeval, 2. oktoobril kella 15-16.15-ni leiab Tallinna lauluväljakul aset Tallinna 21. Kooli koolipere ja külaliskooride ühislaulmine, mis juhatab sisse kooli juubelinädala üritused.

Ühislaulmist dirigeerivad Eri Klas, Ene Üleoja, Linda Ulla, Veronika Portsmuth, Lydia Rahula, Tomi Rahula, Kadri Mägi, Ene Uibo, Liivi Urbel. Solistidena esinevad kooli vilistlased Artjom Savitski ja Marten Kuningas ning 10A klassi õpilane Lisanna Männilaan.

Laval on külalistena G-5 (kesklinnakoolide) koolikoorid: Tallinna Reaalkool, Tallinna Inglise Kolledž, G. Adolfi Gümnaasium, Tallinna Tõnismäe Reaalkool ning sidepataljoni ajateenijad. Lisaks osaleb kogu koolipere, lapsevanemad, vilistlased ja sünnipäevakülalised.

3. oktoobril kell 13 toimub koolis õpilaskonverents „Hariduselu muutused 1903-2013”, millel esinevad ettekannetega kooli vilistlane ja majandusõpetaja Epp Vodja, vilistlane ja haridusajaloolane Villem Normak ning gümnaasiumiõpilased.

4. oktoobril kell 17 peetakse koolis vilistlaste, õpetajate ja õpilaste vahel korvpalliturniiri.

5. oktoobril on koolis vilistlaste päev, kus õhtu lõpetuseks esinevad Tallinna 21. Koolist sirgunud solistid Uku Suviste, Artjom Savitski ja Karl Erik Taukar. Esilinastub kooli ajalugu ja tänast päeva tutvustav videofilm, mille autorid on vilistlane Kaaren Kaer ja Andres Korberg ning tootjaks Catapult Films.

Kõigi juubeliürituste kava leiab kooli kodulehelt http://21k.ee/.


Hetkel ainult üks arvamus teemale “Tallinna 21. Kool tähistab juubelit kontserdiga lauluväljakul”

  1. […] – Tallinna 21. Kool tähistab juubelit kontserdiga lauluväljakul (opleht.ee) 02.09.2013 – Tallinna 21. Kool tähistas 110. juubelit ühislaulmisega […]

Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!