TLÜ Pedagoogilise Seminari direktoriks sai Silver Pramann

9. sept. 2013 - Kommenteeri artiklit

Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari direktorina alustab sel sügisel tööd  Tallinna Noorsootöö Keskuse looja ja kauaaegne juht Silver Pramann, kes peab oluliseks akadeemilise hariduse andjate tihedamat koostööd tööandjate ja sotsiaalsete partneritega, teatas TLÜ pressiesindaja.

„Vaadates tagasi oma senisele töökogemusele, on see olnud otsesemalt või kaudsemalt seotud noorte- või haridusvaldkonnaga. Noorsootöövaldkond on mulle südamelähedane ja selles on mul praktilisi kogemusi nii töövõtja kui ka tööandjana – nii omavalitsuse kui ka mittetulundustegevuse tasandil. Kindlasti saab see valdkond üheks minu prioriteediks. Samas soovin jätkata ja toetada alushariduse valdkonna arengut ja seda just koostöös praktikapartneritega.

Kindlasti tahan hoida ja jätkata Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari tugevat alushariduse praktikakogemust ning rakendada seda ka teistes valdkondades. Tihe kontakt tööandjatega aitab valmistada tudengeid ette oma tööks ja harjuda tööturu tingimuste, vajaduste ja nõudmistega.

Näen oma rolli mediaatorina, toetades akadeemilise pere, tööandjate ja muidugi noorte ning tudengite omavahelist koostööd. Noorte arvamus on väga oluline, sest nemad hakkavad Eesti arengut suunama ja kujundama. Need väärtushinnangud ja oskused, mida meie lõpetajad endas kannavad ja uuele põlvkonnale edastavad, vormivad meie ühiskonda. Seega vastutus on väga suur,” rääkis Silver Pramann oma plaanidest uuel ametikohal.

Silver Pramann on töötanud Tallinna Noorsootöö Keskuse direktorina, Integratsiooni sihtasutuses kultuuri ja noorsootöö üksuse juhina ning kultuuriministeeriumis nõunikuna. Ta on omandanud hariduse juhtimise magistrikraadi Tallinna Ülikoolis ning täiendanud end Humprey stipendiumi toetusel Washingtoni Ülikoolis.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!