HITSA korraldab kaks konkurssi õpetajatele

21. okt. 2013 - Kommenteeri artiklit

Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse Innovatsioonikeskus (HITSA) kuulutas käesolevaks õppeaastaks välja kaks konkurssi õpetajatele.

Õppemetoodika konkursi „Tipptund” eesmärgiks on tutvustada häid levinud praktikaid info- ja kommunikatsioonitehnoloogia abil erinevate innovaatiliste metoodikate rakendamiseks õppetöös. Osalema on oodatud kõikide haridustasemete õpetajad ja õppejõud. Konkursitööde esitamise tähtaeg on 14. veebruar 2014.

Digitaalsete õppematerjalide konkursile „Täna samm, homme teine” kutsutakse osalema kõiki alus- ja üldhariduse õpetajaid. Konkursi eesmärgiks on tõsta esile parimaid lahendusi ning innustada õpetajaid looma ja jagama digitaalseid õppematerjale. Konkursitööde esitamise tähtaeg on 15. aprill 2014.

Lisainfot konkursside kohta saab siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!