Homseni saab esitada taotlusi noore sportlase preemiale

31. okt. 2013 - Kommenteeri artiklit

Homme, 1. novembril on viimane päev postitada taotlusi kuni 3200 euro suurusele noore sportlase preemiale, mida annab välja SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu abikaasa allfond ja Nordea Pank. Esimest korda on võimalik esitada avaldusi ka meeskonnapreemiale, teatas presidendi kantselei pressiteenistus.

Üheksandat korda välja antav noore sportlase preemia on mõeldud kuni 21-aastasele väga heade õpitulemustega õppivale noorele sportlasele. Sihtotstarbeline preemia on mõeldud treening- ja võistluskulude katteks või varustuse soetamiseks.

Esimest korda välja antavale 3200 euro suurusele meeskonnapreemiale võivad kandideerida võistkonnad alates kahest liikmest (näiteks sõudemeeskond või -naiskond, võimlemisrühm, jalgpallimeeskond või -naiskond jne).

Preemia suuruse otsustab eeltoodud piirmäära arvestades Vabariigi Presidendi abikaasa allfondi nõukoda.

Kandidaate võivad esitada noorsportlaste treenerid, juhendajad, koolid, spordiklubid, spordialaliidud ja Vabariigi Presidendi abikaasa allfondi nõukoja liikmed. Nõukoda võib vajadusel paluda preemia määramisel abi teistelt valdkonna ekspertidelt, küsida lisateavet preemiakandidaatide kohta ja külastada taotleja kooli, spordiklubi, alaliitu vms institutsiooni.

Konkursil osalemiseks tuleb taotlejal esitada:

  • kirjalik avaldus koos lühieluloo ning isikuandmetega, lisada kontaktandmed;
  • noorsportlase õpitulemused (koopia tunnistusest, õpperaamatust vms);
  • kooli soovituskiri ja iseloomustus;
  • treeneri, juhendaja, spordiklubi või -alaliidu soovitus;
  • põhjendada oma taotluses toetuse vajalikkust (asjassepuutuv programm, võistlus- või treeningkalendri vms eelarve või sportlastee kirjeldus).

Kõik preemia taotlemisega seotud dokumendid tuleb saata Vabariigi Presidendi abikaasa allfondile aadressil A. Weizenbergi 39, Tallinn, 15050 või digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressil vpinfo@vpk.ee.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!