Infoseminar inglise keele õpetajatele Nõo Reaalgümnaasiumis

14. okt. 2013 Tiina Tuuling Nõo Reaalgümnaasiumi inglise keele õpetaja - Kommenteeri artiklit

9. oktoobri pärastlõunal ootasid Nõo Reaalgümnaasiumi inglise keele õpetajad eesotsas ürituse peaorganiseerija õpetaja Meeli Lepiskiga endile külla Tartumaa teiste koolide inglise keele õpetajaid. Koguneti meie suurimasse, 34 kohaga inglise keele klassiruumi.

Peateemaks infoseminaril oli ikka inglise keele riigieksam, mis ju teatavasti 2014. aasta kevadel tuleb lahendada mõnevõrra erinevas vormis võrreldes senisega.

Kohaletulnuid tervitas ja andis ülevaate õppimisvõimalustest ning olmetingimustest meie vastvalminud õppekompleksis Nõo Reaalgümnaasiumi direktor Jaanus Järveoja.

Nõo Reaalgümnaasiumi inglise keele õpetaja Tiina Tuuling rääkis lühidalt oma kogemusest inglise keele riigieksami kirjaliku osa hindajana, mida ta on teinud alates 1997. aastast.

Teiste hulgas külla kutsutud haridus- ja teadusministeeriumi keeleosakonna juhataja Piret Kärtner vastas arvukatele küsimustele 2014 aasta inglise keele põhikooli lõpueksami ja gümnaasiumi riigieksami kohta.

Töine ja huvitav vestlus jätkus kohvi ja kringlilaua juures.

Infopärastlõuna lõpetuseks tehti ringkäik vastvalminud koolihoones, mille avarad ja moodsad ruumid on varustatud tänapäevase tehnikaga: igas klassiruumis on statsionaarne projektor ja kõlarid ning igal korrusel mõnes klassiruumis tark (smart) tahvel. Kenas 144 kohaga ringauditooriumis toimuvad regulaarsed ajaloo-, kunsti- ja muusikatunnid tervele lennule (kolmes paralleelis on kokku ca 100 õpilast). Kooli eripäraks on aula puudumine.

Kohaletulnud15 õpetajat, leidsid, et jagatud info ja kogemused olid kasulikud ning päev sisukas ja kordaläinud.

Nõo Reaalgümnaasiumi direktor Jaanus Järveoja inglise keele õpetajate infoseminaril külaliste ees.

Nõo Reaalgümnaasiumi direktor Jaanus Järveoja inglise keele õpetajate infoseminaril külaliste ees.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!