Jääseiklus Disney muinasjutulises maailmas

4. okt. 2013 Ilja Judeikin - Jääseiklus Disney muinasjutulises maailmas kommenteerimine on välja lülitatud

Tallinnas Saku suurhallis saab 7.−9. veebruarini vaadata maailmakuulsa Disney On Ice’i jääetendust. Eestis näidatakse show’d „Fantaasiamaailmad”, milles publik saab nautida lemmiktegelasi armastatud joonisfilmidest „Autod”, „Väike merineitsi”, „Tinker Bell” ja „Lelulugu 3”. Jääle hüppavad ka Miki ja Minni-Hiir.

Kogu perele elamusterohket vaatemängu pakkuv Disney On Ice’i jääseiklus viib publiku nelja maagilisse paika: pealtvaatajad saavad käia „Autode” võidusõidumaailmas, külastada Andy magamistuba, kus kohtutakse „Leluloo 3” tegelastega, teha kaasa veealuse reisi väikese merineitsi Arieli juurde ning minna sealt müstilisse Haldjaorgu, külla armastatud haldjale Tinker Bellile.

„Fantaasiamaailmad” on tulvil laste lemmiktegelasi: „Autodest” tuntud Matu, Pikne McQueen ja Sally, Disney kõige kuulsam haldjas Tinker Bell, „Leluloo” kangelased Woody, Jessie ja Buzz Valgusaasta, Ariel ja Prints Eric „Väiksest merineitsist” ning muidugi Miki ja Minni-Hiir koos part Donaldi ja koer Goofyga. Kõik nad demonstreerivad jääl oma muljetavaldavat uisutamisoskust, igaüks talle ainuomases stiilis. Elusuuruses tegelaskujud, maagiline lavakujundus, säravad kostüümid, värvide ja valguse mäng ning kaunis koreograafia – jääetendus „Fantaasiamaailmad” ühendab mitme Disney On Ice’i show’ elemendid ning toob vaatajate ette humoorikad ja südantsoojendavad lood Disney armastatud joonisfilmidest.

Jääetenduses on ühendatud uisutamine, tants, sportvõimlemine ja näitlemine, mis muudab vaatemängu eriti mitmekülgseks ja põnevaks.


Comments are closed.