Tallinnas algab laulukonkurss „Tähtede laul”

30. okt. 2013 - Kommenteeri artiklit

Tallinnas Viru keskuses avatakse neljapäeval, 31. oktoobril kell 13 rahvusvaheline laste ja noorte muusikafestival „Tähtede Laul 2013”, millel esinevad laululapsed Soomest Lätini, teatasid korraldajad.

Festivali avab korraldava muusikakooli Meero Muusiku lastekoor lauluga „Tähelaps”. Sõna tervituseks saavad Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart, festivali patroon Luisa Värk ja festivali produtsent Varje Lepp Peale avamist jätkuvad laste ja noorte esinemised katkematu kavaga kuni kella 18-ni. Esinevad Rondo GS-i (Läti), Meero Muusiku, Ansambli DVIN, Aprila pilieni (Läti), Laulustuudio Minimuusikal, International School of Estonia, Kuressaare Gümnaasiumi huvikooli Inspira, Nõmme kultuurikeskuse, Tallinna Nõmme Gümnaasiumi ja laulustuudio Fortella (Soome) laululapsed.

1. novembril esinevad Viru keskuses kella 13-18 laulustuudio Fortella, Fa-Diees LS-i, Annelinna Gümnaasiumi, Ansambli DVIN, laste laulustuudio Bel Canto, laulustuudio Magik Land, Mamma Mia Laulustuudio, laste laulustuudio „Nupukesed”, Järveotsa ja Veskitammi lasteaia, loomingustuudio LADJA, lasteaia Karikakar laululapsed ning Meero Muusiku klaveriõpilased ja Ülenurme Muusikakooli muusikud.

Eesti rahvusraamatukogu konverentsisaalis toimuvad 1.-2. novembril eri vanusegruppide tütarlaste vokaalansamblite ja solistide konkursid ja esinemised. 2. novembril saab noorte solistide konkurikontsertidest osa ka Tallinna kaubamaja 5. korruse lastemaailmas.

13-aastase ajalooga konkurss-festival on kokku kutsunud lapsed ja noored üle Eesti, et selgitada välja parimad lauljad solistide kategoorias ja vokaalansamblite kategoorias. Lisaks eesti lastele pakuvad konkurentsi ka Soome ning Läti lauljad.

Lisainfot ja täpse kava leiab veebilehelt www.tl.ee.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!