ELF ootab noore looduskaitsja kandidaate

5. nov. 2013 - Kommenteeri artiklit

Eestimaa Looduse Fond (ELF) ootab kandidaate noore looduskaitsja auhinnale, millega kaasneb 700-eurone stipendium. 

Noore looduskaitsja auhinda antakse alates 2005. aastast välja eesmärgiga toetada elujõulise ja aatelise looduskaitse püsimist Eestis läbi põlvkondade.

Auhinna kandidaatidel peaks olema ette näidata väljapaistvaid saavutusi Eestimaa looduse kaitsel ning vanust alla 35 eluaasta. Kandidaadid võivad töötada riiklikus, era- või mittetulundussektoris, samuti vabatahtlikuna.

Kandideerimiseks oodatakse avaldusi koos põhjendusega. Avalduses tuleb märkida kandidaadi ees- ja perekonnanimi, vanus, töökoht ja/või tegevusvaldkond ning olulisemad looduskaitselised tegemised ja saavutused.

Kandideerida saab ise või esitada kedagi teist kuni 25. novembrini aadressil elf@elfond.ee.

Auhinnasaaja valib žürii ning auhind antakse võitjale üle ELF-i vabatahtlike tänuüritusel, 6. detsembril.

Täiendavat infot auhinna kohta leiab ELF-i kodulehelt.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!