ERM kutsub koolilapsi onne joonistama

18. nov. 2013 - Kommenteeri artiklit

Eesti Rahva Muuseum korraldab 1.–6. klassi õpilastele joonistus- ja kavandivõistluse „Unistuste onn”, mille parimad tööd ehitatakse kevadel toimuvale näitusele „Linn ka päriselt valmis. Vahepeal aga jagatakse põnevaid auhindu.

Onnid, milles lapsed mängivad, võivad olla väga realistlikud, aga hea fantaasia korral võib onniks osutuda lihtsalt üks täiskasvanute pilkude eest varju pakkuv haruline puu. Igal juhul on onnimängud laste hulgas palavalt armastatud, usub joonistusvõistluse korraldaja Ehti Järv.

Nii soovitataksegi lastel paberile panna oma unistuste onn, mille ehitamiseks pole ehk olnud materjale, oskusi või sobivat kohta.

Kuni A3 suuruses joonistutele lisaks tuleb kirjutada seletuskiri, millistest osadest ja mis materjalist onn koosneb, milline seest välja näeb, kus asuda võiks ning mida seal mängida saaks. Ja mõistagi enda kontaktandmed.

Võistlustöid ootab ERM 15. detsembriks.

Projekti on kaasatud Tartu Mänguasjamuuseum, Lõunakeskus, Tallinna Loomaaed, Nõmme seikluspark jt.

Lisainfot leiab siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!