Ehituskooli uus praktikahoone sai nurgakivi

13. dets. 2013 Tõnu Armulik Tallinna ehituskooli arendusdirektor - Kommenteeri artiklit

6. detsembril pandi Tallinna ehituskooli uuele praktikahoonele Pärnu mnt 162 nurgakivi. Uus energiasäästlik praktikamaja koos nüüdisaegse sisustusega valmib Euroopa regionaalarengu fondi toel. Ühtlasi rekonstrueeritakse täielikult olemasolev peahoone – hoone soojustatakse, vahetatakse kommunikatsioonid ja muudetakse ruumiprogrammi.

Uue praktikamaja ja peahoone projekteeris OÜ Sirkel ja Mall OÜ, praktikamaja arhitekt on Veiko Tein arhitektuuribüroost OÜ Arhitektuurinurk. Ehitaja on OÜ Bauschmidt. Uues kahekorruselises praktikamajas kogupinnaga 3295,0 m² hakkavad paiknema õppetöökojad ehituserialade ja tislerite praktilise väljaõppe korraldamiseks. Rekonstrueeritavas peahoones ehitatakse lisaks teooriaõppeklassidele välja õppetöökojad elektrivaldkonna ja mööblirestauraatori eriala õpetamiseks. Kogu õppebaas varustatakse koolituse läbiviimiseks vajaliku sisseseadega. Uus õppekompleks ning rekonstrueeritud peahoone valmivad tuleva aasta septembriks.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!