Sindi lasteaed otsib juubeliaastaks lippu ja laulu

29. jaan. 2014 - Kommenteeri artiklit

Tänavu 120. tegutsemisaastat tähistav Sindi lasteaed, mis on teadaolevalt vanim Eestis järjepidevalt tegutsev lasteaed, kuulutas välja konkursi lasteaia laulu loomiseks ja lipu leidmiseks.

Lasteaia lipu kujundamisel võib kasutada lasteaia sümboolikat ja seal peaks olema kiri „Sindi Lasteaed”. Lasteaia lipp tuuakse suurematele ülelasteaialistele üritustele, aga see saadab lasteaeda ka mistahes maakondlikel, riiklikel, rahvusvahelistel jms üritustel.

Lipp peaks moodustama terviku lasteaia juba olemasoleva ümmargusel puitalusel märgiga, mida on kantud lasterühmade ees laulu- ja tantsupidudel, lasteaia lõpupidudel rongkäigu päises. Märgiga saab eelnevalt tutvuda kokkuleppel direktoriga.

Lasteaia laulus peaks kajastuma Sindi lasteaia omapära ja see olema esitatav lasteaia pidulike ürituste alguses/lõpus nii laste kui täiskasvanute poolt. Laulu pikkus peaks olema 2–3 salmi, iga salmi järel korduma refrään.

Konkursi võitjad selgitab välja lasteaed ning neid autasustatakse kevadisel lasteaia juubelipeol.

Mõlema konkursi tähtaeg on 21. märts 2014.

Lisainfot leiab veebilehelt: www.sindilasteaed.ee.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!