Tartu luterliku Peetri kooli lasteaed laieneb

15. jaan. 2014 - Kommenteeri artiklit

Tartu luterlik Peetri kool ostis möödunud nädalal oma lasteaia (Roosi 1) naaberkinnistu (Punga 2), mis võimaldab luua uueks õppeaastaks juurde 35 uut lasteaiakohta.

„Ühelt poolt on lasteaia laiendamise tinginud soov suurendada järelkasvubaasi meie põhikooliosale ning teiselt poolt Tartu linnas valitsev üldine vajadus lasteaiakohtade järele. Peetri lasteaia kasvamine annab senisest veelgi enamatele tartlastele võimaluse tagada oma lapsele kvaliteetne ja mõtestatud alusharidus kaasaegsetes tingimustes,” ütles kooli direktor Tarvo Siilaberg.

Ajavahemikus veebruarist juulini ehitatakse ostetud hoone ümber ning 1. septembril avatakse seal kaks uut rühma. Kahe kinnistu territoorium kujundatakse ühtseks õuealaks.

Avaldusi lasteaeda võetakse vastu jooksvalt.

Lisainfot leiab aadressilt: www.luterlik.edu.ee


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!