Tartu ülikool kutsub tasuta talenditeemalisele teaduskonverentsile

6. jaan. 2014 - Kommenteeri artiklit

Täna, esmaspäeval, on viimane päev registreeruda Tartu ülikooli teaduskooli korraldatavale konverentsile sarjast „Talendid tuleviku teenistuses”, mille peateemaks on koostöö ja tugivõrgustikud kui edu võti andekate noorte arengu toetamisel.

Konverents toimub 9.-10. jaanuaril Tartus ning sellel esinevad riigikogu esimees Ene Ergma, Budapestis asuva European Talent Centre direktor Csilla Fuszek, dr Julian Jones maailma ühest juhtivamast andekate arengukeskusest Johns Hopkinsi ülikooli Center for Talented Youth, 2013. aasta haridusteo laureaat ja Konguta kooli direktor Liina Tamm, mitmekordne rahvusvaheliste olümpiaadide medalist ja saatesarja Rakett69 eelmise hooaja võitja Timothy Henry Charles Tamm, riigikantselei nõunik Tiia Randma jpt.

Konverentsi teine päev on pühendatud töötubadele, kus käsitletakse andekate identifitseerimise ja neile suunatud programmide temaatikat; aktselereerimist kui üht efektiivsemat andekate arengut toetavat hariduslikku meedet ning püütakse rotaatori meetodil toimuva mõttetalgu vormis leida parimaid viise õpilaste eripära arvestamiseks nii töös andekate õpilastega kui ka nende arengut toetavate ürituste korraldamisel.

Konverentsile oodatakse Eesti haridusüldsust, pedagooge, tugispetsialiste, koolijuhte, haridusametnikke, andekate noortega erinevates organisatsioonides ja asutustes tegelevaid inimesi, õpetajakoolituse tudengeid, õppejõudusid jt huvilisi.

Eesti publikule on konverentsist osavõtt tasuta.

Lisainfot leiab siit: talent2014.weebly.com.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!