Tunnustame parimaid karjääri- ja õppenõustamisspetsialiste

29. jaan. 2014 - Kommenteeri artiklit

SA Innove kuulutab välja konkursid „Aasta karjäärispetsialist 2013” ning „Aasta õppenõustamisspetsialist 2013”. Konkursside eesmärk on tõsta esile inimesi, kelle töö on olnud tähtis karjääri- ja õppenõustamisteenuste valdkonna arendamisel. Kandidaate oodatakse 21. veebruariks.

Aasta karjäärispetsialistid valitakse kolmes kategoorias: karjäärikoordinaator, karjääriinfo spetsialist ja karjäärinõustaja. Parimad õppenõustamisspetsialistid kuulutatakse välja neljas kategoorias: eripedagoog, logopeed, sotsiaalpedagoog ning psühholoog. Nii parimate karjääri- kui ka õppenõustamisspetsialistide valimisel hinnatakse aktiivsust valdkonna arendamisel ja tutvustamisel avalikkusele, koostööd ja enesearendamist 2013. aastal.

„Eesti õppeasutustes, töötukassas ja piirkondlikes õppenõustamis- ja karjäärikeskustes töötab ligi 400 spetsialisti, kelle igapäevatöö on toetada lapsi ja täiskasvanuid haridus- ja tööelus teadlike valikute tegemisel. Need inimesed väärivad tunnustamist ja esile tõstmist ka laiemas ringis, sest nad annavad olulise panuse selleks, et iga inimese elu oleks terviklik ja täisväärtuslik ning kooskõlas ühiskonna arenguga,” sõnas SA Innove karjääri- ja nõustamisteenuste arenduskeskuse juhataja Margit Rammo. „Kutsume kõiki üksikisikuid ja organisatsioone märkama ja esile tõstma tublisid tegijaid nende vastutusrikka rolli eest.”

Kandidaatide esitamiseks tuleb täidetud kandideerimisvorm saata hiljemalt 21. veebruariks 2014 meiliaadressile tunnustamine@innove.ee või postiaadressile: SA Innove, Lõõtsa 4, Tallinn 11415, märksõna „Aasta karjäärispetsialist” või „Aasta õppenõustamisspetsialist”. Konkursi täpsemad tingimused on leitavad SA Innove koduleheküljelt www.innove.ee/karjaariteenused/tunnustamine.

Laureaadid avalikustatakse 28. märtsil toimuval tunnustamisüritusel.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!