Eesti Metsaselts korraldab veebruaris metsaviktoriini

4. veebr. 2014 - Kommenteeri artiklit

Eesti Metsaselts viib veebruaris läbi metsandusliku miniviktoriini, mis on ajendatud rahvusvahelisest metsandusviktoriinist „Noored Euroopa Metsades”.

„26. veebruarini kestab võistkondade registreerimine rahvusvahelisele võistlusele,” rääkis Eesti Metsaseltsi haridusprojektide koordinaator Kristi Parro. „Miniviktoriin on heaks ettevalmistuseks põhivõistlusele. Kuna viktoriini küsimused põhinevad rahvusvahelistel õppematerjalidel, annab see aimu, millised võivad olla pärisvõistluse küsimused. Samuti võivad miniviktoriinist osa võtta kõik huvilised, kes metsanduse vastu huvi tunnevad, mitte ainult kooliõpilased.”

Rahvusvahelise metsandusviktoriini „Noored Euroopa metsades” miniviktoriin toimub 5.-26. veebruarini.

Veebruarikuu igal kolmapäeval ilmub www.metsainfo.ee lehel rubriigis „Noored Euroopa metsades” miniviktoriini kolm küsimust Euroopa metsade ja metsanduse kohta. Küsimused põhinevad võistluse õppematerjalidel, mis on leitavad lingi „Juhendid” alt.

Kolmele küsimusele õigesti vastanute vahel loositakse igal nädalal välja auhinnad.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!