Kvaliteet­haridus riskilastele

14. märts 2014 Tiiu Tammemäe TLÜ eripedagoogika lektor - Kommenteeri artiklit

17.–21. märtsini toimub Eestis rahvusvaheline konverents „Quality Education for Children at Social Risk. Sharing best practices and starting a dialogue” („Kvaliteetharidus sotsiaalses riskis olevatele lastele”).

Konverentsi peaorganisaator on SOS lastekülade rahvusvaheline ühing (www.sos-childrensvillages.org), toetab Euroopa Liidu regionaalarengu fond, välisministeeriumi arenguabi projekt ja Põhjamaade ministrite nõukogu Nordplusi programm. Üritust aitavad organiseerida SOS lastekülade Eesti ühing, Keila linnavalitsus, Keila kool ja Tallinna ülikool. Konverentsile oodatakse 150–200 osalejat SOS lasteküladest, nende partnereid koolidest, lasteaedadest ja kohalikest omavalitsustest umbes 25 riigist üle maailma. Kõige kaugemad esinemissoovid on laekunud Kõrgõzstanist ja Bangladeshist. Plenaarettekannetega esinevad oma ala nimekad spetsialistid.

Konverentsi peamised eesmärgid: rahvusvaheline kogemusevahetus sotsiaalses riskis elavate laste (vanemliku hoole kaotus, vaesus jm tegurid) hariduse toetamiseks ja rahvusvahelise võrgustiku loomine edasiseks koostööks.

Konverentsi programmi leiab siit.

17.–19. märtsini on saadaval venekeelne internetiülekanne aadressil http://otse.hk.tlu.ee/.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!