Õpetajate koostööpäev korraga kolmes kohas

17. märts 2014 - Kommenteeri artiklit

Neljapäeval, 20. märtsil toimub ühtaegu Tallinnas, Tartus ja Kuressaares pedagoogide koostööpäev „Õpetajast õpipoisiks”, mille eesmärk on jagada teadmisi ja vahetada kogemusi.

Pedagoogide ühendusteülene koostööpäev (PÜÜK) saab teoks SA Innove Pedagoogide kvalifikatsioonitõstmise programmi ja Õpetajate Ühenduste Koostöökoja koostöös .

Töökogemusliku päev, mis korraldatakse teadmiste vahetamiseks ning tegevusele innustamiseks eesmärgiks on luua aktiviseeriv ja koostöine õpikeskkond, mis tutvustab tehnoloogia arengut ja inimese rolli muutumist tööprotsessis, aitab jagada kogemusi ning võimaldab luua tähendusi võrgustikupõhisele koostööle.

Päeva läbiv teema on „Elukestev õpe ja karjääri planeerimine”. Koostööpäevale oodatakse koolieelsete lasteasutuste ja üldhariduskoolide õpetajaid, samuti kutsekoolide üldainete õpetajaid ja koolijuhte.

Koostööpäeva peetakse 20. märtsil kella 10.30-16.00 Tallinna teeninduskoolis, Tartu kutsehariduskeskuses ning Kuressaare ametikoolis.

Õpetajate Ühenduste Koostöökoda on õpetajate võrgustikeülene koostööühendus, mis toetab õpetajate professionaalsust ja aktiivsust hariduselus, tagamaks õpilase igakülgse arengu.

Täpsem info ja registreerimine on veebilehel http://www.oppekoda.org.ee/wp/


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!