Algavad Tapa erikooli rekonstrueerimis- ja ehitustööd

2. apr. 2014 - Kommenteeri artiklit

Aprillis algavad Tapa erikoolis rekonstrueerimis- ja ehitustööd, mille tulemusel valmib 2015. aastaks nüüdisaegne koolihoone koos spordisaaliga. Ehitustööd, mida korraldab AS Semuehitus, lähevad maksma üle kolme miljoni euro.

Ehitustööde käigus rajatakse tänapäevane ja õpilasesõbralik koolikompleks, millest 1/3 on juurdeehitus koos spordisaaliga, mis senini puudus, ja 2/3 olemasolev õppehoone, mis rekonstrueeritakse täielikult tänapäevastele nõuetele vastavaks.

Valdavas osas kolmekorruselise koolihoone suuruseks on kavandatud kokku ligi 3725 ruutmeetrit ja selle on projekteerinud AS Meistri Projekt ja Arhitektuuribüroo FP OÜ.

RKAS-i eesmärk on tähtaegselt ja optimaalsete kuludega ehitada Tapa erikoolile funktsionaalne, nõuetele vastav, energiasäästlik ja vastupidav koolihoone mis oleks õppetööks igati sobiv, vastaks kehtestatud nõuetele, oleks võimalikult vastupidav ja kauakestev ning mille ülalpidamise kulud oleks võimalikult madalad.

Koolikompleksi rajamist finantseeritakse Euroopa Regionaalarengu Fondi ja Tapa erikooli vahenditest.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!