Õpilasesinduste liit sai uue juhi

7. apr. 2014 - Õpilasesinduste liit sai uue juhi kommenteerimine on välja lülitatud

Möödunud nädalavahetusel, 4.-6. aprillil peeti Rakvere gümnaasiumis Eesti Õpilasesinduste Liidu 30. üldkoosolekut, mille käigus valiti organisatsioonile ka uus juhatus. Liidu uueks juhiks valiti Lele Luup ning aseesimeesteks Margit Kajak ja Vivian Lepa.

„Uuel tegevusaastal on plaanis jätkuvalt tegeleda õpilasliidu järjepidevusega – haridusplatvormi uuendamine ning järgmise arengukava loomine panevad aluse mitmeks järgmiseks tegevusaastaks. Oluliseks teemaks saab kutseharidus, mis seni pole piisavalt tähelepanu saanud. Kindlasti paneme suurt rõhku liidu väljapaistvusele,” ütles Luup.

Üldkoosolekul osales ligikaudu 120 delegaati õpilasesindustest üle Eesti. Lisaks valimistele toimusid ka arutlus- ja töörühmad ning õpilasliidu viimase tegevusaasta aruandlusdokumentide tutvustamine üldkogule.

Eesti Õpilasesinduste Liit on vabatahtlik demokraatlik ühendus, mis koondab Eesti üld-, kutse- ja erihariduskoole. EÕEL on suurim esindusorganisatsioon Eestis, esindades oma liikmete kaudu üle 90 000 õpilase.