Parim kõrgkooliõpik on „Inimese anatoomia”

4. apr. 2014 - Kommenteeri artiklit

2013. aasta parimaks kõrgkooli­õpikuks tunnistati Arne Lepa „Inimese anatoomia”, mille on välja andnud Tartu ülikooli kirjastus.  

Parima õpiku valisid välja riikliku programmi „Eestikeelsed kõrgkooliõpikud 2013−2017” ekspertkomisjonid ja programmi  juhtkomitee. Konkurssi parima eestikeelse kõrgkooli­õpiku väljaselgitamiseks korraldatakse HTM-i eestvedamisel alates 2010. aastast, mil parimateks tunnistati Ain Raali „Farmakognoosia” (TÜ kirjastus) ja „Eesti kooli ajalugu”. 2. köide.

2011. aastal läks auhind jagamisele Enno Reinsalu „Eesti mäenduse” (TTÜ kirjastus) ja Toivo Järvise „Veterinaar­­parasitoloogia” (TÜ kirjastus) vahel, 2012. aastal aga A. Klausoni, J. Metsaveere, P. Põdra ja U. Raukase „Tugevusõpetuse” (TTÜ kirjastus) ja Alar Astoveri „Mullateaduse” (Eesti maaülikool) vahel.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!