Tunnustame parimaid haridustöötajaid!

15. apr. 2014 - 1 Kommentaar

Täna avati portaal www.eestimaaopib.ee, mille kaudu saab mai lõpuni esitada tunnustamiseks parimaid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid kümnes kategoorias: lasteaiaõpetaja, klassiõpetaja, põhikooliõpetaja, gümnaasiumiõpetaja, klassijuhataja, kutseõppeasutuse õpetaja, õppeasutuse juht, üldhariduse sõber, kutsehariduse sõber ja aasta tegu hariduses, teatas haridus- ja teadusministeeriumi pressitalitus.

Avapäeva keskpäevaks oli laekunud juba kaks tunnustamissoovitust, ütles HTM-i pressiesindaja Õpetajate Lehele.

Kandidaate saab esitada juuni alguseni, pärast mida selgitavad parimatest parimad välja esmalt maakondlikud komisjonid, seejärel üleriigiline. Viimasesse kuuluvad lisaks haridus- ja teadusministeeriumile ka haridustöötajate, lastevanemate, õpilaste ja omavalitsuste esindusorganisatsioonide esindajad.

Väljavalituid pärjatakse õpetajate päeval, 4. oktoobril toimuval aasta õpetaja galal, mille korraldavad ministeerium ja Eesti Haridustöötajate Liit ning millest teeb otseülekande Eesti Televisioon.

„Eesti haridus on maailmas hea mainega, meie noortel on head teadmised ja oskused. Kahetasandilise – piirkondliku ja üleriigilise – üldhariduse ja kutsehariduse tunnustussüsteemi „Eestimaa õpib ja tänab“ kaudu tõstame esile õpetajate ja koolijuhtide suurepärast tööd ning üksikisikute ja organisatsioonide tegevust hariduse toetamisel. Samuti on eesmärgiks heade kogemuste levitamine ning tehtu jagamine teistele koolidele üle Eesti,” seisab ministeeriumi üleskutses parimaid haridustöötajaid ja toetajaid tunnustada.


Hetkel ainult üks arvamus teemale “Tunnustame parimaid haridustöötajaid!”

  1. Leiger Luts ütleb:

    Kuhu on jäetud kasvatajad?! Vist on nüüd siis tegu tehniliste-, mitte haridustöötajatega?

Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!