Tudengid vaevad praktikakorraldust

6. mai 2014 - Kommenteeri artiklit

Kolmapäeval, 7. mail kell 11 algab Tallinna ülikooli pedagoogilises seminaris tudengite tagasisideseminar „Praktika väärtused”, mis sõnastab ettepanekud praktikakorralduse parendamiseks Eesti ülikoolides.

Seminar toob kokku värske noorsootöö praktika kogemusega Tallinna, Viljandi ja Narva tudengid, et lahata tänaseid praktika kitsaskohti ning vaagida võimalikke arenguvõimalusi töökogemuste paremaks hankimiseks.

„Meie sooviks on see, et Eesti ülikoolid aitaksid tudengitel erinevate osapoolte huve arvestava praktikakorralduse abil siseneda sujuvamalt ja edukamalt tööturule,” ütles seminari korraldava Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse noorsootöö spetsialist Natalia Sereda, kelle sõnul on esmaste töösuhete loomisel on üha enam suurenemas noortekeskuste roll, keda on täna Eestis ligi 220.

„Noorsootöötajad on üha enam need, kes aitavad tööturule sisenevatel noortel valikuid teha. See on ka põhjuseks, miks seminari korraldajaks on Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus koostöös Tallinna ülikooli pedagoogilise seminariga,” ütles ta.

Seminari tulemusena valmib ülikoolidele tudengitepoolne ettepanekute kogu praktikakorralduse parendamiseks.

Seminari korraldamist toetavad hasartmängumaksu nõukogu, EMP ja vabaühenduste fond Avatud Eesti Fondi vahendusel.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!