Narva kutseõppekeskust asus juhtima Riina Veidenbaum

28. juuni 2014 - Kommenteeri artiklit

Narva kutseõppekeskust asus alates 25. juunist juhtima koolis üle seitsme aasta õppedirektorina töötanud Riina Veidenbaum (pildil), kelle haridus- ja teadusministeeriumi konkursikomisjon valis välja kuue kandidaadi seast.

„Suuri muudatusi koolielus toimuma ei hakka, jätkame seatud sihtide nagu ettevõtjatega koostöö ning rahvusvahelise suhtluse arendamist: meil on õpilaste praktikateks ja töötajate stažeerimiseks loodud koostöösuhted juba rohkem kui kümnes riigis ning sügisest on kõiki keskhariduse baasil õpetatavaid erialasid võimalik omandada ka töökohapõhiselt,” ütles Veidenbaum.

Narva kutseõppekeskuse eelmine juht Jüri Sasi valiti veebruaris haridus- ja teadusministeeriumi kutsehariduse osakonna juhatajaks. Uue juhi leidmiseni asus seejärel direktori ülesandeid täitma finantsjuht Maris Heimo. Veidenbaum töötas enne Narva kutseõppekeskusesse ametisse asumist seitse aastat Lääne-Viru maavalitsuses.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!