Tallinna loomaaias on avatud linnuring põhikooliõpilastele

9. okt. 2014 - Kommenteeri artiklit

Tallinna loomaaed ja Tallinna linnuklubi kutsuvad 5.–9. klassi õpilasi loomaaeda ornitoloogiaringi, kus õpitakse tundma linnuliike nii laulu kui ka välimuse järgi, tehakse pesakaste ja rõngastatakse linde.

Oluline osa on linnuretkedel vabas õhus: käiakse palju väljas linde vaatlemas, otsitakse lindude tegevuse jälgi loodusest, samuti tehakse vaatlusretki Tallinna ümbrusesse ning väljasõite Kabli linnujaama. Ringi lapsed saavad osaleda ka Tallinna linnuklubi suvises linnulaagris.

Ornitoloogiaring toimub laupäeviti kell 10 uues Tallinna keskkonnahariduse keskuses aadressil Ehitajate tee 150. Ringi juhendab Thea Perm Tallinna linnuklubist. Infot ringi kohta leiab Tallinna Loomaaia kodulehelt, registeerida saab meiliaadressil thea@tallinna-linnuklubi.ee.

Loomaaia looduskool pakub tänavu rohkem kui tosinat huviringi, mille temaatika on seotud zooloogia, ornitoloogia, akvaristika, liblikate ja lemmikloomadega, õpitakse loodust pildistama ja maalima. Kõikide huviringide ühiseks eesmärgiks on kasvatada lastes loodusearmastust ja keskkonnateadlikkust. Loomasõprade ring, lemmikloomaring ja animalistika kunstiring on huvilistest täitunud. Teistesse ringidesse on veel ruumi. 1,5-tunnised ringitunnid toimuvad kord nädalas argipäeva õhtupoolikuti või nädalavahetusel. Looduskooli liikmetasu esimesel poolaastal on 30 eurot, teisel poolaastal 50 eurot. Makstes korraga terve aasta liikmetasu on hinnaks 60 eurot (hinnad on kinnitamisel).


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!