Konkursi „Täna samm, homme teine” võit läks jagamisele

13. nov. 2014 - Kommenteeri artiklit

Tallinna reaalkoolis toimunud IKT-konverentsil kuulutati 22. oktoobril välja digitaalsete õppematerjalide konkursi „Täna samm, homme teine” 2014. aasta parimad. Hindamiskomisjoni otsusega jagasid esikohta Kristiin Sidok Gustav Adolfi gümnaasiumist ning Külli Jäätma Türi põhikoolist.

Kristiin Sidok sai tunnustuse õppematerjali „Abiks käsitöö- ja kodunduse õpetajale” (http://abikasitookodunduseopetajale.blogspot.com) ning Külli Jäätma Türi põhikoolist õppematerjali „Veebiklass” (http://veebiklass.weebly.com) eest. Kolmanda koha saavutas Merlin Kirbits Mammaste koolist, kelle loodud mahukas õppematerjalis „Informaatika 5. klassile” (http://informaatika5.weebly.com/) on õppijatele palju iseseisva töö võimalusi ning mis sisaldab detailseid hindamismudeleid.

Eripreemiaga tunnustati Eve Reisalu Ristiku põhikoolist. Tema loodud õppematerjal „Maismaataimed” (http://maismaataimed.weebly.com/) on loodud õpiraskustega õpilastega töötamiseks ning tööl oli oluline lisaväärtus – tagasiside andmise võimalus kasutajatele.

Konkursi finaali pääsesid ka Liivi Kask ja Tatjana Amerhanova (Kohtla-Järve Järve vene gümnaasium), õppematerjal „Eesti keel võõrkeelena. Tegusõna ja ajad”, http://web.zone.ee/kjvg/eestikeel/aeg/; Liisi Griffel ja Karen Kärtmann (Tartu erakool), õppematerjal „Kirjatehnika interaktiivne õppematerjal”, http://kirjatehnika.blogspot.com/; Kärt Kase ja Reelika Täht (Tallinna Luha lasteaed), õppematerjal „Värvid meie ümber” http://varvid.weebly.com/; Eve Gross (Vastseliina gümnaasium), õppematerjal „Kein Problem Wortschatz”, http://problemdeutsch.blogspot.com/; Birgy Lorenz (Pelgulinna gümnaasium), õppematerjal „Androidi tahvelarvutite kasutamine koolis”, http://pgnutikad.blogspot.com/.

Kolme parima töö autorid said rahalise preemia.

2015. aasta õppematerjalide konkursil lähevad arvesse kõik tööd, mis on Koolielu portaalis esmakordselt avaldatud ajavahemikus 1. mai 2014 – 15. aprill 2015.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!