Haridusteadlased võtavad vaatluse alla õpetajate ajakasutuse

9. dets. 2014 - Kommenteeri artiklit

Kolmapäeval, 10. detsembril kella 15–17 korraldab Tartu ülikooli haridusuuringute ja õppekavaarenduse keskus webinari õpetaja ajakasutusest. Peamiseks küsimuseks on, kus ja kuidas leida koolis aega, et tegeleda oluliste asjadega. Sündmust on võimalik otse- ja järelvaadata internetist.

Webinaris küsitakse kuidas kasutada õpetöös aega efektiivselt, arvestades õpilaste eri õpistiilide ja tempodega; millised on õpetaja jaoks olulised ja millised vähemolulised tegevused ning kuidas saada rohkem aega olulisteks tegevusteks; milliseid koolikorralduslikke lahendusi koolides kasutatakse, et „aega juurde teha” ning kas õpetaja ajakasutusoskuste hulgas peaks olema ka aja mahavõtmise ja aeglustamise oskus?

Aruteluringis on Halliki Harro-Loit (Tartu ülikool), Ülle Luisk (Viljandi gümnaasium), Hannely Luik-Stogov (Valga põhikool), Kristi Mumm (Forseliuse gümnaasium), Ain Tõnisson (Tartu Tamme gümnaasium) ja Rein Uusmaa (Nõo põhikool).

Webinar toimub TÜ haridusuuenduskeskuses Lossi 38-18.

Otse- ja järelvaadata saab sündmust siin.

Kõigil kuulajatel on võimalik haridusuuringute ja õppekavaarenduse keskuse Facebooki lehe kaudu küsida, kommenteerida ja arvamust avaldada.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!