Corelli Music kutsub taas

30. jaan. 2015 - Kommenteeri artiklit

Kontserdiagentuur Corelli Music jätkab juubelihooaega. Tulemas on kontserdid, mida kõiki sobib iseloomustada muusika-aasta tunnuslausega „Kõlab hästi!”.

Salongikontserdid teevad naistepäeva puhul kummarduse kõigile kaunitele daamidele 7. märtsil Tallinnas Õpetajate majas ja 8. märtsil Eesti ühes kauneimas mõisakoolis Puurmani lossis. Hingestatud kavaga „Vaikne Esmaspäev” esinevad Liisi Koikson ja helilooja Ardo Ran Varres koos keelpillikvarteti ja saatepillidega. Hiljuti ilmunud samanimelise plaadi muusika on kirjutanud Ardo Ran koos Liisiga Anžori Barkalaja luuletekstidele kogust „Lohelausuja”. Muusika seob ühtseks tervikuks popi, džässi ja klassika, tekstid aga meie kauni emakeele, looduse, hingerahu ja vaikuse. Nii jätkab Corelli Music agentuuri ühe peamise eesmärgi täitmist, milleks on mõisate kujundamine kohalikeks kultuurikeskusteks ning heade kontsertide viimine maapiirkondadesse üle Eesti.

Piduaastat „Maarjamaa 800” jätkab Corelli traditsiooniliselt palmipuudepühale sobiva muusikaga kontserdisarjas „Kirikupühad Maarjamaal”. Publiku ette jõuab 28. märtsil Tartu Jaani kirikus ja 29. märtsil Tallinna Oleviste kirikus Henry Purcelli suurteos „Ood Püha Cecilia auks” Z.328.

Nende kontsertidega saab esmakordselt teoks Corelli Barokkorkestri koostöö aasta muusiku Hirvo Surva juhitud Estonia Poistekooriga.

Mais on tulemas Pergolesi „Stabat Mater” Eestis ja Itaalias, juulis heategevuslik kontserdisari „Eesti mõisad 2015”, augustis omapärase formaadiga festival „Tallinna tornid” ja palju muud.

Kõigile õpetajatele pakub Corelli Music sooduspileteid.

Lisainfo www.corelli.ee.

Piletid www.piletilevi.ee.

Mail Sildos


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!