Tallinna Luha Lasteaed juubeldas meeleolukalt Vene kultuurikeskuses

26. jaan. 2015 - Kommenteeri artiklit

Tallinna Luha lasteaia väikesed ja suured pidasid reedel, 23. jaanuaril Vene Kultuurikeskuses lasteaia 50. juubelisünnipäeva. Kutsutud olid lapsevanemad, endised töötajad ja külalised, kes said nautida laste lustimist ja suure rõõmuga esinemist kontsertetenduses „Meie nukukese lugu”.

Etendust vedas Nakside rühma õpetaja Kärt Kase, kes kehastus professionaalselt lasteaia maskotiks – Tille Rille. Tema juhtimisel said iga rühma „lood” seotud ühtseks tervikuks lasteaia väärtuste lille kroonlehtede – „vastutus”, „hoolivus”, „head kombed”, „sallivus”, „tarkus”, „julgus” ja „töökus” – kaudu.

Laste õhin oli suur: „Me saime esimest korda niiiiii…i suurel laval esineda!” Nende julge ja vaba esinemine tõestas, et õpetajate sihipärane panustamine laste loovusesse, julgusesse ennast väljendada ja väärtuste rakendamine lapse igas päevas on vilja kandnud.

Kontserdile järgnes kultuurikeskuse fuajees sünnipäeva tähistamine, suupistete ja kookide maitsmise, laste lõbusa tralli ning möödunud aegade meenutamisega.

Etenduse kaasahaarava ja emotsionaalse stsenaariumi pani kokku ning laulud ja tantsud seadis ja õpetas lastele meie muusikaõpetaja Merike Nurk. Kontserdi eel sai publik populaarsete ENTEL-TENTEL-i lastelaulude saatel vaadata laval olevalt ekraanilt slaidishow’d lasteaia ajaloost.

Selle suurejoonelise peo ettevalmistamisse ja läbiviimisse panustas pühendunult kogu Luha lasteaia pere! Täname kõiki, kelle abiga suur pidu maha sai peetud – lapsevanemaid, Tallinna kesklinna valitsust, Vene kultuurikeskust ja Tallinna haridusametit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!