Hansabuss – turvaline ja usaldusväärne teekond

13. veebr. 2015 - Kommenteeri artiklit

Meie tagasiside haridusasutustelt on olnud 95% ulatuses kiitev. Kõik koolid, lasteaiad ja spordiklubid, kes on meie teenuseid kasutanud, on meie klientideks jäänud. Need noorteasutused teavad, et alati ei ole kõige tähtsam hind, vaid turvaline ja kindel teekond.

• • •

Meie õpetajad kiitsid väga teie bussijuhte, kes olid asjalikud ja professionaalsed ning sõbralikud ja abivalmid. Suur tänu! Teie ettevõtte bussidega julgeme ka edaspidi lühemaid ja pikemaid sõite õpilastele organiseerida.

• • •

Tallinna Priisle lasteaia väikesed kolmeaastased mudilased ja nende õpetajad soovivad tänada Hansabussi meeldiva koostöö eest. Eriline tänu kliendihaldurile, kes oli väga professionaalne, teenindus oli kiire, vastutulelik ning mõistlik. Tänu temale oli asjaajamine konkreetne ja lihtne. Lisaks soovivad õpetajad tänada bussijuhti Tiit Käärameest, kes oli väga sõbralik, aitas lastel turvavöid kinnitada ja tegi nalja. See oli selle rühma esimene väljasõit üldse ning tekitas häid emotsioone ja mälestusi. Kindlasti kasutame Hansabussi teenuseid ka tulevikus.

• • •

Küllap juba teate, et eksisin busse tellides kuupäevaga ning olin bussid tellinud reede asemel, mil neid vajasime, hoopis laupäevaks.

Minu ehmatus oli suur, kui selle vea avastasin. Kahjuks märkasin eksitust alles siis, kui hakkasin uurima, miks bussid oodatud ajal ei saabu, et viia sada külalist Olümpia hotellist vabaõhumuuseumisse õhtusöögile.

Kuid ei ole halba ilma heata – sellist abivalmidust ja head teenindust, mis kogu meie grupile osaks sai, kogeb harva.

Tekkinud olukorras ei osanud ma teha midagi targemat, kui helistada ühele bussijuhtidest, kelle telefoninumber oli mulle laupäevaseks sõiduks antud.

Teie töötajate sõbralikkus ja abivalmidus – „loomulikult me ei jäta teid hätta, teeme ikka need sõidud ära” – lahendas sel hetkel minu jaoks võimatuna näiva olukorra. Minge öelge külalistele, et oleme hiljemalt 20 minuti pärast kohal, olid teie bussijuhi Kalle Peipsi sõnad minu murekõne peale. Kui bussid saabusid, olid juhid heatujulised, juhatasid külalised istuma ning kogu grupp jõudis vaid veerandtunnise hilinemisega õhtusöögile. Loomulikult toodi meid pärast õhtusööki ka hotelli tagasi. Kuna ilmselgelt ei olnud teie ettevõte selle sõiduga reedel arvestanud, oli näha, kuidas meie grupi jaoks prooviti leida parim lahendus, et õhtusöök saaks söödud ja pidu peetud.

Tahan tänada teie ettevõtet suurepärase teeninduse eest. Minu eriline tänu kuulub bussijuht Kalle Peipsile ja tema kolleegile, kelle nime ma kahjuks ei tea.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!