Valigem aasta inimeseõpetuse tegu ja õpetaja!

5. veebr. 2015 - Kommenteeri artiklit

Inimeseõpetuse Ühing kuulutab juba kaheksandat korda välja kaks üleriigilist konkurssi: „Inimeseõpetuse õpetaja 2015” ja „Inimeseõpetuse tegu 2015” ning ootab märtsi alguseks kandidaate mõlemale.

Esimese konkursiga soovitakse tunnustada inimeseõpetuse õpetajaid, kes paistavad silma aineõpetajana, on oma isiksuse ja tegevusega õpilastele eeskujuks, teevad tulemuslikult koostööd õpilaste arengu toetamiseks, on kaasajastanud õpetamismeetodeid ja/või aidanud kaasa aine õppevara koostamisele.

Teise konkursi eesmärgiks on esile tõsta tegevusi, mis on kaasa aidanud inimeseõpetuse aine ja selle õpetamise arengule (nt õppematerjalide koostamine, maakondlike või riiklike ürituste korraldamine, koostöövõrgustike loomine ja juhtimine maakondlikul või riiklikul tasandil, oma kogemuste jagamine kolleegidega jne).

Kandidaate mõlemale konkursile oodatakse nii õpilastelt, lapsevanematelt, koolidelt ja kolleegidelt kui ka erialaorganisatsioonidelt, valdkonnaga seotud spetsialistidelt ja inimeseõpetuse ainesektsioonidelt.

Kandidaatide esitamise tähtaeg on 1. märts 2015. Konkursi tulemused avalikustatakse 5. märtsil Inimeseõpetuse Ühingu kodulehel. Tunnustus antakse üle ühingu aastaseminaril 17. märtsil.

Lisainfot leiab ühingu kodulehelt: www.inimeseopetus.eu.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!