Kaubanduskeskus kutsub üles pildistama koolilõppu

22. apr. 2015 - Kommenteeri artiklit

Rocca al Mare kaubanduskeskus Tallinnas kuulutas välja fotovõistluse „Parim koolilõpp!”, mille võitjatele on auhinnaks lõpupeo rõivad ja bussiekskursioon.

Meeleolukaid fotosid oodatakse 9. ja 12. klassi õpilastelt. Korraldajad kutsuvad üles tegema klassikaaslastega lõbusaid pilte, mida ka aastakümnete pärast tore vaadata oleks.

Kaubanduskeskuse turundusjuhi Kristi Seppeli sõnul on meeleolukate ühispiltide tegemine mujal maailmas laialt levinud traditsioon. „Eestis piirdutakse sageli lõpuaktuse piduliku grupipildiga, mis ei peegelda üldse tegelikku koolielu ja -melu. Seetõttu kutsume koolilõpetajaid üle tegema ühe sellise pildi, mis näitab just selle klassi iseloomu ja eripära. See foto peaks jäädvustama hetke, mida tänased koolinoored ka vanaduspõlves muigega meenutavad,” selgitas Seppel kampaania eesmärki.

Kõigi laekunud fotode seast valib žürii välja parima pildi, millel olevad noored saavad igaüks 250-eurose Rocca al Mare keskuse kinkekaardi koolilõpuriiete ostmiseks ja kostüümikunstnik Kenneth Bärlini ja tema stilistide meeskonna nõu rõivaste valimisel. Lux Express annab parima foto teinud klassile ja klassijuhatajale aga piletid bussifirma mistahes sihtkohta Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Poolas, Tšehhis või Saksamaal. Bussipiletid saavad ka nn publiku lemmikud ehk Facebookis kõige enam hääli saanud pildil olevad noored.

„Koolilõpp on niivõrd eriline hetk noore inimese elus – meie soov on, et koolilõpetajad saaksid seda täiel rinnal nautida ning tulevikus sellele perioodile ka rõõmu ja heldimusega tagasi vaadata. Usun, et meie kampaania ei jää ühekordseks ning saame anda oma panuse sellesse, et meeleoluka koolilõpupildi tegemisest kujuneks ka Eesti noorte jaoks koolilõpetamise lahutamatu osa,“ lisas Seppel.

Fotosid saab üles laadida 20. aprillist 3. maini. Võitjad kuulutatakse välja 5. mail.

Lisainfot leiab siit.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!