Otepää seikluspark pakub põnevaid elamusi

22. mai 2015 - Kommenteeri artiklit

Otepää seikluspark kutsub peresid ja klasse veetma elamusrohket päeva. Tulge ja kogege närvekõditavaid elamusi ning lummavaid loodusvaateid!

Pargis on kaheksa rada – esimesed madalamal ja lihtsamad, viimased kõrgemal ja keerulisemad. Lapsed, kellel on pikkust alla 140 sentimeetri, saavad läbida kolm rada. Kes on pikemad kui 140 sentimeetrit, pääsevad kõikidele radadele. Kõige lennukam rada kannab nime „Linnamäe vallutusretk” ning koosneb pikkadest õhusõitudest, kus lennatakse üle 300-meetrise oru. Radade läbimisel pole tähtis füüsiline vorm, vaid tasakaalutunne, tahtmine ja julgus. Kõik osalejad saavad personaalse turvavarustuse ning on raja läbimisel kinnitatud turvatrossi külge. Kõigi atraktsioonide läbimine võtab kokku kaks ja pool kuni kolm tundi. Kuigi laste turvalisuse tagamiseks on kohal instruktorid, oleks hea, kui lastegrupiga tuleks kaasa rohkem täiskasvanuid – iga seitsme alaealise kohta pääseb seiklusparki üks täiskasvanu tasuta. See kehtib vaid kooligruppidele kampaania raames.

Rohkem infot info@seikluspark.ee.

Otepää seiklusparki saab sõita näiteks Hansabussiga.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!