TLÜ ootab kandideerima RÕÕM-ule

2. juuli 2015 - Kommenteeri artiklit

Tallinna ülikool ootab 7. juulini huvilisi kandideerima tasuta magistriprogrammi RÕÕM (reaalteaduste õpetajakoolituse õppekava mudel), mille läbimine võimaldab töötada põhikooli matemaatika- ja füüsika- või keemia- ja bioloogiaõpetajana.

Innovaatiline põhikooli loodus- ja täppisteaduslike ainete õpetaja õppeprogramm RÕÕM arendab lisaks ainevaldkonna teadmistele ka juhtimis- ja koostööoskusi ning annab hea pagasi nii haridusvaldkonnas töötamiseks üldiselt kui ka mistahes reaal – ja loodusaineid väärtustavatel elualadel, teatas kool.

Kandideerimisel ei ole oluline eelnev haridussuund, õppima minna võivad kõik, kellel on bakalaureusekraad. Kasuks tulevad eelnevate õpingute ajal läbitud kursused matemaatikast ja füüsikast või keemiast ja bioloogiast, kuid neid saab ka kursuse jooksul juurde õppida. RÕÕM-u esimeses lennus on TLÜ teatel nii ärindust, psühholoogiat kui ka infotöötlust ja matemaatikat eelnevalt õppinud tudengid.

Programmi tugevusteks on kooli enda hinnangul regulaarsed praktikapäevad, mis annavad hea ülevaate tegelikust olukorrast koolis ja väljakutse proovida õpetamist loengutes tekkinud ideede põhjal. Samuti pidev koostöö toetavate mentorõpetajate ja õppejõududega, võimalus ühendada õpingud ja tööl käimine ning 160 euro suurune stipendium. RÕÕM-u programmis kasutatakse tundide läbiviimiseks haridustehnoloogia ja psühholoogia seisukohast uuenduslikke ideid.

Lisainfot saab õppekava arendusjuhilt Jüri Kurvitsalt e-aadressi jkurvits@tlu.ee kaudu.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!