Tartu ülikooli suvekool algab täna Maaja Vadi loenguga

3. aug. 2015 - Kommenteeri artiklit

Esmaspäeval, 3. augustil kell 16 peab Tartu ülikooli majandusteaduskonna professor Maaja Vadi TÜ Philosophicumi ringauditooriumis suveülikooli XVI hooaja avaloengu „Vaim ja vara”, milles tuleb arutlusele, kuidas vaimust saab vara ja varast saab vaim ning kuidas see toimub organisatsioonides.

„Organisatsioonid sünnivad vaimust kantud ideede teostamiseks ja see algne mõte elab edasi missioonis ning visioonis. Kui neid ellu viima asutakse, siis tekib vara, mis omakorda toidab uuesti organisatsiooni loovat ja juhtivat vaimu. Selline seoste ring tuleb kõige ilmekamalt välja organisatsioonikultuuris, milles põimuvad nähtav ja nähtamatu tasand,” kirjeldas professor Vadi.

Suveülikool pakub täiendusõppe võimalusi õpetajatele, spetsialistidele, juhtidele, ettevõtjatele. Kõik koolituse läbinud saavad Tartu ülikooli tunnistuse koos hinnetelehega. Suvised koolitused toimuvad lisaks Tartule veel Tallinnas, Pärnus, Viljandimaal, Saaremaal ning Prantsusmaal Burgundias. Tartu ülikooli teatel on suveülikooli kursustel veel üksikuid vabu kohti. Lisainfot leiab veebilehelt www.ut.ee/suveulikool.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!