Koolid saavad sotsiaalreklaamiga kujundada kliimapoliitikat

8. sept. 2015 - Kommenteeri artiklit

Hilissügisel toimub Pariisis suur ÜRO kliimakonverents. Sellega seoses korraldavad MTÜ Mondo, Eestimaa Looduse Fond (ELF), UNESCO Eesti Rahvuslik Komisjon ning Tegusad Eesti Noored sotsiaalreklaamide võistluse, mis võimaldab noortel saada osa Eesti kliimapoliitika kujundamisest.

16. oktoobrini saab võistlusele esitada kuni kahe minuti pikkuseid klippe.

6. novembril toimub riigikogus kliimateemaline seminar, millel osalevatel noortel on võimalus esitada oma nõudmised ka deklaratsiooni näol. Kõikide üritusel osalevate noorte seast valitakse välja üks, kellel on võimalik osaleda aasta lõpus toimuval rahvusvahelisel Pariisi kliimakonverentsil.

Teemast huvitatud õpetajad leiavad juhendi ideedega laste julgustamiseks ning temaatika käsitlemiseks veebilehelt www.maailmakool.ee/kliimakampaania.

 


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!