Maanteemuuseum esitab väljakutse 5. klassidele

25. sept. 2015 - Kommenteeri artiklit

Eesti maanteeamet kutsub 5. klasside õpilasi ja õpetajaid üles osalema liiklusprojektis, mille eesmärgiks on enese ja koolide liikluses nähtavaks tegemine ning auhinnaks klassiekskursioon Eesti maanteemuuseumisse.

Maanteeameti teatel on kampaania eesmärgiks kaasata Eestimaa koole läbi liikluses nähtavaks tegemise teema (helkur, helkurvest, erksavärvilised riided, helkurniit, helkurkangas) enda kogukonna liikmeid märkama, neist hoolima ja sekkuma.

Konkursile on oodatud vahvad ja innovaatilised ideed ning tegevused, näiteks avalikud üritused koolis ja/või kogukonnas, koolitused kaasõpilastele, õpetajatele ja/või eakatele, moeshow’d, käsitöönäitused, heategevusüritused, ohutusvideod, noortekonverentsid, uurimustööd, ohutusalased referaadid, helkurdisainid tegevus jms.

Konkursil antakse välja kolm peaauhinda, mis sisaldavad kuni 500 euro suuruse transpordikuluga klassiekskursiooni Eesti maanteemuuseumisse, kus viiakse läbi tasuta liiklusprogramm ja giidiga ekskursioon kuni 25-le õpilasele.

Konkursil osalemiseks tuleb klassijuhatajal klass registreerida 5. oktoobriks siin.

Siit aga leiab Superstaari-saate finalistide Jana Liisa ja Karl Gustavi temaatilise videotervituse.


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!