Millest kirjutab 23. oktoobri Õpetajate Leht?

22. okt. 2015 - Kommenteeri artiklit

Alternatiiv Oki haamrile

„Ilma riigi rahastatud teadusuuringuteta poleks meil ei internetti, arusaamist kliimasoojenemisest ega poststrukturaalsest filosoofiast,” kirjutab New Yorgi ülikooli ajaloodoktorant Aro Velmet. „Kangesti tekib tunne, et Oki raporti puhul on tegemist klassikalise olukorraga, kus inimesele, kelle ainus tööriist on haamer, paistavad kõik probleemid naelakujulised.”

Alandliku käes on edu võtmed

„Igaüks, kes viitsib pisutki otsimootorit kasutada, leiab rohkesti lektüüri selle kohta, mida kõike Tallinna mereäärega on soovitud ja mida saadud ette võtta,” kirjutab kolumnist Kaarel Tarand, kes arvab, et kui idee korraldada ette otsustatud tulemusega lavastatud arhitektuurivõistlus andis arendajale mõni kohalik suhtekorraldaja või meediaagentuur, siis tuleks see päevapealt lahti lasta ja kogu raha tagasi küsida.

Lapsevanemad lõid kooli palge läikima

Jõgevamaal Maarja-Magdaleena külas asuva põhikooli lapsevanemad kulutasid tervelt seitse nädalavahetust, et lüüa läikima koolihoone vanima osa fassaad, mis viimati tundis pintslikõdi sügaval kolhoosiajal. Prusside, laudade, värvide ja tööriistade ostmiseks leidis kool eelarvest 600 eurot. Kõik ülejäänud sündis isade-emade ja laste vabatahtliku töö käigus.

Rajaleidja ja karjääri eri: kas lähed vooluga kaasa või on sul oma plaan?

Elukestev õpe: mida pikem, seda parem

Mida teha, et õpilased saaksid kodutöödega paremini hakkama


Kirjuta kommentaar

Õpetajate Lehel on õigus avaldada teie kirjutatud kommentaar paberväljaandes. Kommentaari pikkus ei tohi ületada 3000 tähemärki. Õpetajate Lehe kodulehe kommentaarid on modereeritavad ja avaldatakse pärast toimetamist hiljemalt kommentaari saatmisele järgneva tööpäeva hommikuks. Lehel on õigus jätta saadetud kommentaar kodulehel avaldamata. Iga kommentaari edastaja arvuti IP-aadress, sessiooni identifikaator ja kommenteerimise aeg salvestatakse andmebaasis. Õpetajate Leht ei vastuta kommentaaride sisu eest!